10 Ağustos 2015

Türk Telekom Altyapı Sorunu..

Türk Telekom hala bahane sunarak altyapı çalışmalarını hiçbir şekilde sağlamıyor. Bu ne biçim sorumsuzluk yahu. İnsanlara keyiflerine göre davranmaktan başka yaptıkları hiçbir şey yok.

Gamze 64 Okunma

Cevaplar

 • Gamze20 Ağustos 2015

  Türk Telekom gelip yapacağına söz veren ama biz söz vermedik işlerimiz yoğun diyen bir firma. Gerçekten artık çok yorulduk insanlar bu kadar mağdur edilmez gerçekten ayıp. Allah düşmanımın bile size işini düşürmesin.

 • Gamze15 Ağustos 2015

  Türk Telekom'dan hala hiçbir adım yok. Gerçekten çok duyarlı bir kurum. 1 sene olucak hala bi altyapı sağlanmadı. TTNET aracılığıyla öğrendiğimiz bilgiye göre yan apartman kablo çekilmesini istemediği için Türk Telekom projeyi iptal etmiş. Biz bu ülkenin vatandaşı değil miyiz? Yalan efendim bahane bunlar hep. Binanın içerisinde elektrik kutusu var sadece gelip kablo çekilecek bunun için insanları mağdur ediyorsunuz. 71 evler mahallesi Dolunay sokak no:76 odunpazarı/Eskişehir bu apartmana artık internet altyapısının sağlanmasını istiyoruz.

 • Gamze14 Ağustos 2015

  Bu sabah Türk Telekom'dan şöyle bir mesaj aldım. Değerli müşterimiz, 1-41036882454 no.lu talebiniz ile ilgili işlemlerinizi tamamladık. İyi günler dileriz. Anlayamadım yardımcı olabilir misiniz?

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Ağustos 2015

  Sayın Gamze Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Şeymanur TOK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön