11 Eylül 2014

Türk Telekom Altyapı Sorunu!

Yaklaşık 2 ay önce Bağcılar'dan Esenyurt'a taşındım. İşimin yoğunluğu gereği evden de çalışmam gerekli fakat Avcılar Telekom Müdürlüğü'ne başvurduğumda binamız yeni olduğu için Telekom kutusu yani altyapısı bulunmadığı için hizmet sağlanamayacağını belirttiler ve talep kaydı aldılar. Fakat eğer kulaklarım yanlış duymadı ve hafızamda da sorun yoksa 2-3 ay sürebileceğini belirttiler.

Derhal hattımı dondurup mağduriyetimden ötürü kullanamadığım günlerin de iadesini istedim. Fakat bu benim için yeterli değil. Diğer servis sağlayıcılar da Telekom altyapısı yoksa yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Fiberi geçtim ADSL bile sağlayamıyorlar. Bu gerçekten kabul edilemez!

Serkan 1.286 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2014

    Sayın Serkan SEVİNÇ, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön