Türk Telekom Altyapı Problemi.

Seçkin T. |

Evime iİternet bağlatmak için TTNET'e başvurduğumda binamda altyapı olmadığı iletildi. Lakin apartmanın girişinde elektrik panosu yanında Türk Telekom kutusu mevcut ve altyapıdan gelen bir dağıtıcı kutusu mevcut.

Dairelerden gelen kablolar ise bu dağıtıcıya bağlanmamış durumda. TTNET bana "Türk Telekom bizden farklı bir firma hiçbir bağımız yok, sadece onlar altyapı sunuyor biz de bu altyapı üzerinden İnternet satıyoruz" diyor.

Ben bu konuyu anlamış değilim. Türk Telekom ise "Binanız için çalışmalar devam ediyor, altyapınız yok. 3-4 aya sonuçlanır" diyor. Teknik ekibin yapacağı tek şey evlerden gelen kabloları dağıtıcıya bağlamak. Bu kadar kolay bir meseleyi çözmüyor ve bizi mağdur ediyor!

Etiketler :

Abonelik Başvuru Hat / Şebeke / Bağlantı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  13:43

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.