10 Eylül 2013

Türk Telekom Altyapı Problemi!

Yeni kurulan bir sitede toplamda yan yana 3 siteyiz ve internet hizmeti alamıyoruz. Bitişikte ki irili ufaklı daireler alırken Türk Telekom proje bölümündeki yetkili kişiler size fiber altyapı hattı çekeceğiz demektedir. Ancak ocaktan beri ödenek çıkması için beklenildiği söylendi sebepse toplamda 200 ü geçkin daireyi potansiyel gözüyle görülmediğidir bu yüzden hat döşenmiyor.

Biz şehir içinde fiber interneti geçtik normal interneti bile bulamıyoruz. Bakır kabloya bile razıyız ama iki iş yapmamak için bekletiliyoruz. Bölge müdürlüğüne gittik Türk Telekom'a 2 kere farklı iletişim yollarıyla ulaşmaya çalıştım fakat sonuçsuz kaldık. En son buradan ulaşmak kaldı.

Cem 50 Okunma

Cevaplar

  • Cem13 Eylül 2013

    şikayetim üzerine bilgilendirildim ama çözüme kavuşturamadık proje ofisi ödenek çıkmadı diyor müşteri ilişkileri proje hazır değil ödenekte sıkıntı yok demekte.Zaman konusunda ise net bilgi verilememekte 1 senede olabilir 6 ayda.önerilen çözümse dondurun hesabınızı bekleyin bakalım hayırlısı düzeyinde şikayetvar sitesi sayesinde muhatap bulduğum için site çalışanlarına teşekkürü borç bilirim.

  • Cem13 Eylül 2013

    ilk gün beni aradılar gayette güzel ilgilendi bir hanımefendi fakat ertesi gün bilgilendireceklerini söyledikleri halde hala dönüş olmadı

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Cem Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön