29 Ocak 2014

Türk Telekom Alt Yapıyı 4 Ay Sonra Tamamlayacakmış!

İstanbul-Esenyurt yeni binaya taşındık. Yeni binada alt yapısı yokmuş, nakil yapılamazmış. Alt yapı için bireysel olarak Türk Telekom'a başvuru yapmam söylendi. Efenim, 27.01.2014 tarihi itibari ile Avcılar Türk Telekom Müdürlüğüne başvuruya gittiğimde, dünyanın etrafını 4 kez saran 168.000 km fiber altyapısına sahip Türk Telekom bana ne derse beğenirsiniz. 4-5 aydan önce imkansız.

4-5 ay dile kolay. Kullanamadığım internette cabası. 168.000 kilometrelik fiber altyapıyı döşeyen abiler 1-2 saat bize de uğrasalar ya. Türk Telekom eleman göndermekten aciz mi? Reklamlarda bas bas bağıran, kendini Türkiye de lider sayan Milyon-Milyar dolarlık Türk Telekom'un bu ayıbını düzeltmesini istiyorum.

Ergün 66 Okunma

Cevaplar

  • Ergün27 Ocak 2015

    Müşterinizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmış ve müşteri 300 TL küsurlu haksız zarara uğratılmış, tarafınıza şikayet dilekçesi yazmasına rağmen 3 aydır kendisine herhangi bir yazılı cevap sağlanmamıştır...

  • Ergün04 Şubat 2014

    TÜRK TEKEKOM'un çözüm için verdiği süre kendisinin yetersiz kaldığını göstermektedir. Binamda başka bir kiracı 3 ay önce alt yapı için başvurmasına rağmen çözüm konusunda kendisine dönüş sağlanmamıştır. TÜRK TELEKOM'u bu ilgisiz tarzından dolayı şiddetle kınıyorum!!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Ergün Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön