03 Haziran 2015

Türk Telekom Alt Yapı Yok!

Ankara Bağlıca'da oturuyorum yol üstündeki caddede internet var ama bizim sokağımızda yok. 100 metrelik bir kısım Türk Telekom'a başvuru yaptık bize 2015'ten sonra geleceğini söylediler. Ödenekler ödenecekmiş. 8 ay oldu hala bekliyoruz. Bina bu durumdan çok şikayetçi başbakan ve ulaştırma bakanına bile mektup attık bekliyoruz.

Onur 108 Okunma

Cevaplar

  • Onur26 Haziran 2015

    Dediniz ki işlemler hızlandırıldı bizde 20 kişi bu binada oturan insanlarız geçen sadece fotoğraf çekip gittiler biz bir süre verilmesini istiyoruz 10 aydır net internetimiz yok. İnsanlar şikayetçi lütfen en kısa sürede işlemlerinizi bitirin.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2015

    Sayın Onur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Fatih SANCAK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön