30 Aralık 2013

Türk Telekom Alt Yapı Talebenine Cevap Veremiyor!

Yaklaşık 2 ay önce taşınma ve adres değişikliği nedeniyle telefon ve internet nakil talebinde bulundum. Ancak gelen personel telefon alt yapısının olmadığını ve şebeke çekilmesi gerektiğini söyleyerek nakil işlemini yapamayacaklarını söylediler. Alt yapı için talepte bulunduk. O gün bugün ne alt yapı çekiliyor, ne nakil işlemi yapılıyor, ne de muhatap olunuyor.

Defalarca müşteri hizmetlerini arayarak şikayet dilekçesi oluşturdum. Bunlardan yalnız birine dönüt verildi. Fakat verilen cevap ve yapılan açıklama tatmin etmekten çok yoksun. Yuvarlak cevaplarla geçiştirildi. Taahhütüm biter bitmez Türk Telekom'la da TTNET'le de bağlarımı koparacağım ve asla hiçbir hizmetlerini kullanmayacağım.

Sefa 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Sayın Sefa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön