Türk Telekom Alt Yapı Hizmeti Sağlayamıyor.

İbrahim G. |

Yaklaşık 5 ay önce taşındığımız apartmanda 1 senedir altyapısı olmasına rağmen sadece dairemize kablo geçirilip hizmete açmalarını bekliyoruz. Kimseyi bu kadar mağdur durumda bırakamazsınız. Eğer uzun sürecekse bu nakil işlemi kapatın telefon ve net hattımı dert tasa olmasın artık yeter ya. Projemizi vermeyi unutmuşlar müteahhit firmaya bize bunu söylüyorlar. Benim yan bloktaki komşularım direkten dış hat sayesinde 1 senedir net kullanabilirken B bloka dış hat bile çekemiyorlar sizin verdiğiniz hizmet bu mu şimdi.

Etiketler :

Hat / Şebeke / Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim G.
  28 Mart
  21:05

  fibernet aktif oldugu halde nakil islemime izin cikmiyormus dairemize gelen ekiplerden boyle cevap aliyorum turk telekom binasina git fibernet aktif oldu hattimin acilmasi icin izin istiyorum de onaylasinlar diyolar telekoma gidiyorum dairenizin plani cizilmemis diyolar sistemde gorunmuyormus bu nasil oluyor yaa dalgami geciyorsunuz bizlerle 1 senede telefon internet baglayamiyorsunuz verdiginiz ust duzey hizmetiniz bu kadar sizin sehirdeyiz kasabada oturmuyoruz hizmet bile veremiyorsunuz yeter artik yaa biz biktik sizin bu sorunlarinizla ugrasmaktan..

 • İbrahim G.
  27 Mart
  13:51

  hala beklemede olan bir musteri olarak bir daha turk telekomu tercih etmeyecegim memnun degilim hattim acilmadi bile hala

 • 14 Şubat
  16:52

  Sayın İbrahim GÜLHAN,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Yunus Emre TOPAL
  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 324 53 11
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri