11 Şubat 2014

Türk Telekom Alt Yapı Çalışmasına Başlayamadı.

2 ayı geçkin süredir bir türlü onay alınıp yapılamayan alt yapı çalışması pardon çalışmaması için Türk Telekom ailesini kutluyorum. Bu süre içinde bırakın altyapıyı 10 katlı bina dikilirdi. Yapacakları kablo döşemek sanki onuda bedava yapacaklar. Telefon alt yapısı olmadığı için internet erişimide alamıyorum.

Çağrı merkezi üzerinden 1- ile başlayan 9 adet şikayet numarası verilmesine rağmen hala gelişme yok. Türk Telekom altyapı için izin alamıyorsa belediyeye beraber gidelim ben onların yerine alırım artık. Umarım şikayetim artık yerini bulur ve gerekli çalışma yapılır.

Ali 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön