15 Ağustos 2013

Türk Telekom Akşam 7 Sabah 7 Kampanyası!

Neredeyse 20 senedir Türk Telekom'u kullanıyoruz ve yıllar geçtikçe de değişmeye başladı.Engelli bir hat sahibi bu derece mağdur edilmez.Akşam 8 Sabah 8 ücretsiz konuşmak için daha önce başvuruda bulunduk işleminiz tamam dediler.Aradan 3 ay geçtikten sonra 162 TL fatura kesip 08003666666 numarasından başvuru yapmanız lazımdı. Biz medya aracılığıyla bilgisini verdik dediler.

Engelli bir vatandaş medyayı zaten kullanabilse engelli olarak tanımlanmazdı.Her ay gönderdiğiniz faturalara türlü türlü yazılar yazılıyor. Neden bunun bilgisi hiç yazılmıyor? Türk Telekom'dan gelen bu faturaya itiraz ediyorum ve şikayet ediyorum.

Ahmet 130 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 17 Kasım 2013

  kimse müşteri tarafını düşünüp empati yapmadı

 • Ahmet 10 Eylül 2013

  çok vasat

 • Ahmet 16 Ağustos 2013

  Hiçbir şekilde tatmin olmadım yaptıkları hiç hoş değil faturamın tekrar düzenlenmesini istedim olumsuz cevap verdiler bir daha türk telekom kullanmayacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2013

  Sayın Ahmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön