28 Şubat 2013

Türk Telekom ADSL İptali!

ADSL hattımı 25. 09. 2012 tarihinde iptali istemiyle dilekçemi verdim ilgili kurumda benim hattımın iptal edildiğini dilekçeme yazarak bana geri verdiler. Aradan yaklaşık 5 ay geçtikten sonra arayıp faturamın bulunduğunu belirtiler bunun üzerine ilgili kuruma gittim ve sorduğumda aldığım yanıt hattınız daha sonra sesli yanıt sistemiyle açılmasını talep etmişsiniz dedi ve bir numara verdi ben numarayı aradım işlem numarası verdiler ve ses kaydının da tarafıma bildirilmesini istedim mesaj göndermişler hata tespit edilememiştir diye.

Filiz 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön