12 Kasım 2013

Türk Telekom Adsl Hattaki Port Değişikliği!

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Bu şikayeti yazmamak için 6 gün bekledim. Evet tam 6 gün. Şikayetime gelince geçen ay olan olayın aynısı son 6 gündür yine yaşanıyor ve halen geçerli bir çözüme ulaşmış değilim. ADSL hattım dakikada en az 3 sefer kopuyor. TTNET'e kaç sefer acil arıza kaydı bıraktık ben bile hatırlamıyorum.

Müşteri hizmetleri bizi arıyor ekip geldi mi diyor. Ortada ne gelen arıza ekibi var nede ekip den bir telefon eden birisi var. TTNET'de ki adamların yapabileceği sonuçta sınırlı. En fazla hat güncellemesi yapıyorlar oda hiç bir halta yaramıyor. Sonuç olarak hatla ilgili sorunlara Türk Telekom bakıyor. Acil olarak çözüm istiyorum.

Bülent 83 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 14 Kasım 2013

    Şikayeti yazdıktan 5 6 saat sonra netim 4 mb olarak düzeltildi. Şuan yani son 3 saattir yine kopmalar başladı. galiba aboneliğimi iptal edecem bu gidişle.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön