28 Ağustos 2013

Türk Telekom Adresimizi Sisteme Doğru Kaydetmemiş!

Tüm çabalarıma rağmen kredi kartı ile verdiğim otomatik ödeme talimatımı iptal ettiremedim ve gerekçe olarak da ev adresimizi doğru hatırlayamamız oldu ki kesinlikle adresimiz doğru ve sisteme doğru kaydetmediklerinden eminim çünkü ne bir güncelleme yaptılar ne de bir fatura gönderiyorlar evimize ve kendimi mağdur ve sinirli hissediyorum.

Eğer müşteri memnuniyeti biraz umurunuzdaysa benimle irtibata geçersiniz Türk Telekom. Ayrıca bu rahatsızlıktan dolayı adsl aboneliğimi de iptal ettireceğim.

Uğur 83 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 13 Eylül 2013

    hala bekliyorum neden kimse benimle irtibata geçmedi buradan durumla ilgilendiğinizi iddia ederek göz boyuyorsunuz. yakışmıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Uğur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön