27 Nisan 2016

Türk Telekom Adres Değişikliği...

Yaklaşık olarak Nisan ayının 15' inde S**********'dan TTNET'e geçiş işlemi başlattım. Adres değişikliği gerçekleştirdiğimi bildirdim ve yeni adresimi ilettim, fakat buna rağmen internetimin açıldığı ile ilgili mesaj almadım. Modemim takılı vaziyette beklememe rağmen internetimin gelmemesi nedeniyle, 25 Nisan günü TTNET müşteri temsilcisi ile irtibat kurdum. Telefona çıkan temsilci internetimin aktif olduğu, kullanabileceğimi iletti. Bende kablolarda bir sorun olacağını düşünerek yeni kablo aldım ve tekrar denedim. Sonuç değişmemesi üzere tekrar arayıp durumu ilettim. Arıza kaydı oluşturduklarını kontrol edileceğini bildirdi. Ertesi gün Türk Telekom' dan telefon gelerek adresin yanlış olduğu taşınmış olduğum adresin gözüktüğünü ve değiştirmek üzere Türk Telekom binasına gelmemi istediler. Bildirmeme rağmen neden tekrar işlem istiyorlar ve ben neden kullanmadığım internetin ücretini.

Muhsin 91 Okunma

Cevaplar

  • Muhsin25 Mayıs 2016

    25 Mayıs Çarşamba. İnternet hızını çözmüş değiller! Almam gereken 16 Mbps, aldığım 3mbps! Siz düşünün TTNET ne kadar iyi? Tavsiyem TTNET i kabul etmeyin. Gördüğünüz gibi cevap yazmadılar, aradığınız da ise sonuç ne kadar olabilir? Ben internet için sözleşme yaptırdığım günden beri arıyorum geliyorlar gidiyorlar sonuç yok! Ücretli bakım servisini gönderelim diye en az 5 kez söylediler ve sorun bende olmadığını söyledim fakat artık sorunu çözemedikleri için bende en sonunda tamam dedim geldiler gittiler halen aynı! Ve ben bu nedenle 100 TL'den fazla para ödedim! kabul etmeyin TTNET' i

  • Muhsin01 Mayıs 2016

    1 Mayıs olmasına rağmen cevap bile vermiyorlar.! Bu arada internete kavuştum fakat hızımın 5 te 1 ni kullanıyorum! Sen çok yaşa TTNET!

  • Muhsin26 Nisan 2016

    Kullanmadığım internetin ücretini ödüyorum?! Ayrıca Kütahya Türk Telekom müşteri temsilcilerinden Zeynep Hanıma çok teşekkür ediyorum. Şu ana kadar sayısız aramalarım olmasına karşın tek yardımcı olan ve yardım ettiğinden sonuç aldığım tek kişi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön