13 Mayıs 2016

Türk Telekom Abonelik Taşıma Skandalı!

Yaklaşık 2 haftadır uzun yıllardır aboneliğimin olduğu TTNET internetimin yeni taşındığım daireye nakil olmasını bekliyorum ve 2 seferdir kendilerine vermiş olduğum cep numarasından bana ulaşmak yerine yıllar önce sistemlerine kaydedilmiş ve yıllardır kullanmadığım bir numaradan bana ulaşmaya çalışıp, ulaşamayıp nakil işlemini iptal ediyorlar. Her seferinde telefon numaramı teyit edip, sistemlerinde güncellemelerini söylememe rağmen inatla eski numaramdan arayıp ulaşamadıklarını belirtiyorlar.

Kaldı ki işlerine geldiği zamanlarda yeni numaramdan ulaşıp güncel bilgiler paylaşabiliyorlar. Aboneliğimin iptal edilmesini istediğimde de karşıma taahhüt iptali için uçuk fiyatlar çıkartıyorlar. Dun itibarı ile alamadığım hizmetin bedelini ödemem için bir adet fatura da gönderildi. Çalışma sisteminiz hakkında ikna edici açıklamalar rica ediyorum.

Esra 86 Okunma

Cevaplar

  • Esra16 Mayıs 2016

    bugün öğreniyorum ki nakil talebim 3. kez iptal edilmiş. Sebebi bana ulaşamıyor olmaları. Yalnız iptal bilgisi için telefonuma mesaj geliyor arayan soran yok ulaşamadık diyorlar. Taahutlu abone olduğum için de 500 TL gibi cayma bedeli istiyorlar. Hiçbir hak talep edemiyor muyum bununla ilgili artık TTNET abonesi olmak istemiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön