28 Mart 2013

Türk Telekom Abonelik Kapattırma!

İnternetimi askerlik sebebiyle 6 ay boyunca dondurdum.Döndüğümde 10 günlük kullanımım oldu.Limiti aştığım söylenip yüksek bir fatura yolladılar,2.ay ise ilk ayla birebir aynı datayı kullandığımı söyleyip yine ilk aydaki faturayla aynı tutarda fatura yolladılar.İptal işlemleri için 2 haftadır uğraşıyorum.Modemimden sinyal alamıyorum fakat başka bir internet hizmeti almak istediğimde hattımın üzerine kayıtlı internet aboneliği gözüküyor.

Orkun 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön