24 Ocak 2014

Türk Telekom Abonelik İptalini İşkenceye Dönüştürdü!

TTNET aboneliğim taahhüt süresinin bitiminde (26 Kasım 2013)hattımı iptal ettirmek istemiş,müşteri hizmetlerinin önerisi üzerine bedelsiz olarak hattımı 6 ay dondurdum.Fakat hattımı dondurmak yerine tekrar açmışlar.Bunu aralık ayında gelen fatura ile öğrendim tekrar kapatmak üzere başvuru yaptım.Aralık ayının faturasını da iptal ettirmek için başvuruda bulundum.Aralık ayı faturasını iptal ettiklerini söylediler fakat hattı tekrar aktive etmişler.

Şimdi 3. kez hattımı kapatmak için uğraşıyorum.Bir de ocak ayın ait tekrar faturalandırma yapılacak. Abonelik iptalleri artık zulme dönüşmüş durumda. Hiçbir abonelik almak istemiyorum artık Türk Telekom'dan.

Özcan 86 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Özcan 26 Ocak 2014

    henüz tarafıma ulaşan yoktur.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön