01 Ağustos 2014

Türk Telekom Abonelik İptali Gün Sorunsalı!

01/07/2014 tarihinde Türk Telekom Hizmetlerini arayarak taahhütümün ne zaman bittiğini, ek faturayla karşılaşmamak için ne yapmam gerektiğini sordum. Müşteri Temsilcisi bana sözleşmemin 31 temmuz itibariyle sona erdiğini. Ek fatura olmaması için 1 Ağustos günüde kapattırmam gerektiğini söylediler.

Ben yinede 31 temmuz günü müşteri hizmetlerini arayarak bugün yapmamız gereken işlemleri yapalım, ek bir faturayla karşılaşmak istemediğimi söyledim. Ve "görevli" bana bugün kapattırmam halinde cezai bedel ödeyeceğimi, 1 Ağustosta kapattırmam gerektiğini yineledi. Bende 1 gün sonra arayıp kapattırmak için aradığımda 31 temmuzda bu işlemi yaptırmam gerektiğini 1 günlük ödeme olacağını söyledi.

Zeki 509 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Sayın Zeki Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön