28 Ağustos 2013

Türk Telekom Aboneliğimi İptal Ediyor!

İnternet için kullanmak zorunda kaldığım fuzuli sabit telefon aboneliğimi başka internet sağlayıcısına geçtiğim için 1 yıl önce Türk Telekom ofisine iptali için başvurdum ama o kadar kolay değilmiş. 6 ay sonra hat kendiliğinden açılmış 6 fatura çıkmış hala haberim yok icraya vereceğiz mesajını alınca aradım müşteri hizmetlerini.

Bana verdikleri cevap siz hattınızı dondurmuşsunuz diyor. Ben iptali için başvuru yapıyorum zaten iki yıl internet için sabit ücret ödedim boşu boşuna iptal ettirmek istiyorum dedim böyle yaparak insanları ne yerine koymuş oluyorlar acaba ? Ben o 6 fatura ücretini ödemek yerine 60 fatura ücreti harcar hakkımı ararım. Elimizi verip kolumuzu kaptırmışız haberimiz yok.

Ali 75 Okunma

Cevaplar

  • Ali 10 Eylül 2013

    Sorun çözmeye yönelik işlem yapmıyorlar

  • Ali 31 Ağustos 2013

    Beni 3 kere aradılar araştırma yapmışlar verdikleri cevap hattıma dondurma işlemi yapılmış gerekli imzalı evraklar alınmış yapabileceğim bir şey yokmuş. Sordum arayan kişilere, sizin ofisinize geldim saatlerce sıra bekleyip hattımı iptal etmek istediğimi ilettim sizde tamam deyip hizmeti durdurduğunuzu iptalinin yapılacağını söylediniz bir takım evraklar imzalatıp gönderdiniz 6 ay sonra hattın tekrar açılıp 8 tane fatura çıkana kadar sinsice beklediniz ve bana sonra borcunuzdan dolayı yasal işlem başlatılacak diye mesaj gönderdiniz. bana hat açıldığında veya ilk fatura çıktığında mesaj gönderseydiniz gider neden açıldığını sorardım ne gerekiyorsa yapardım. BEN İPTAL TALEBİNDE BULUNDUM DONDURMAK İÇİN DEĞİL!!! İPTAL OLACAĞINI SANDIĞIM İÇİN İMZALADIM ÇOCUK GİBİ KANDIRILIP EVİME GÖNDERİLDİM. Bu insanlığa hakarettir çözülmez ise bende avukat tutup hukuki işlemler başlatacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön