11 Haziran 2015

Türk Telekom Abonelerini Mağdur Ediyor!

Sabit telefon Mayıs 2015 faturam 403 TL geldi. Her ay 25 TL olan faturamın neden yüksek geldiğini müşteri hizmetlerine sordum. 2014 Mayıs ayında biten paketimin sistemsel hatadan dolayı kendilerinin bunu fark etmediklerini, yeni fark ettiklerini söylediler. Zamanında uyarıda bulunmadılar.

1 yıl sonra fark edilmiş ve fatura edilmeyen tutarlar tarafıma müteferrik ücretler adı altında yansıtılmıştır (Yani 1 yıl önceki gizli borç). Zamanında kendi hatalarının bedelini aboneden toplamaya çalışıyorlar. Yanlışlığın düzeltilmesini, düzeltilmez ise hattımın iptalini talep ediyorum. Diğer mağdur abonelerin de hatlarını iptale davet ediyorum.

Ayten 125 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2015

    Sayın Ayten Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Şeymanur TOK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön