12 Eylül 2013

Türk Telekom 9 Gündür Nakil İşlemi İçin Bekliyorum!

0 246 224 ***numaralı hat sahibi olarak hattımın nakil işlemi için 03/09/2013 tarihinde Isparta Türk Telekom dan nakil işlemi içinde talep oluşturduk. borçlarını ödedik. Şu gün oldu ne arayan ne soran nede ilgilenen var. 10/09/2013 tarihinde 444 1 444 nolu hizmet numarasını arayarak şikayet kaydı oluşturduk fakat 2 gün geçti dönen yok.

Bugün tekrar aradık halen ilgilenilmediğini ve bu zamana kadar gelmeleri lazımdı gibi kaçamak cevap veriyorlar ve son olarak yapacak bir şeyin olmadığını söylüyorlar. Tekrar şikayet kaydı oluşturmak istediğimde zaten bir dünya kayıt var gerek yok, cevabını alıyorum. Kullanmadığım İnternet ve telefon ücretini ödemek zorunda kalıyoruz.

Adnan 178 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Adnan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön