06 Mayıs 2013

Türk Telekom 9 Ay Oldu İnternet Hala Yok!

27.08.2012 tarihinde nakil talebinde bulundum, 24.04.2013 de telefon nakilim yapıldı. 9 aydır internet hizmeti alamamama rağmen otomatik olarak hesabımdan fatura bedeli adı altında haksız bir para çektikleri için 3 ayın sonunda otomatik ödemeyi iptal ettim. Şimdi ise borçtan internetiniz kapalı diyorlar.

Dilekçe ile başvurup bu çekilen bedellerin iadesini istedim. 1 haftadır arıyorum, teknik incelemede diyorlar. Halen internet hattım açılmadı ve her aradığımda biraz daha bekleyin deyip başlarından atmaya çalışıyorlar. Türkiye'nin 4 bir yanında fiber altyapı reklamı yapan bu firma, 9 aydır bir internet hattını açamamışken bu işin altından nasıl kalkacak merak ediyorum!

Oğuz 165 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön