01 Nisan 2013

Türk Telekom 9 Ay Geçti Hala Telefon Hattı Çekilemedi!

Bundan 7 AY (YEDİ AY) önce şikayetvar üzerinden şikayetimi belirtmiştim ve telefonla aranarak en kısa sürede çalışmaların başlayacağı söylenmişti.

Aradan geçen 7 aylık sürede tek bir kazma darbesi dahi vurulmadığı gibi birkaç sefer telekom ofisine gidip sorgulattığımda hiçbir sonuç yok merkezimizden ödenek bekliyoruz diye cevap vermektedirler.

Hemen yan binamızda olan telefon ve internet hizmetini TÜRK TELEKOM nasıl oluyorsa ödenek çıkaramadığı için 2013 yılı Türkiye'sinde İstanbul gibi 2020 olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak şehirde sabit telefon hizmeti dahi veremiyor. Reklamlarda gayet güzel tüm Türkiye'yi fiber ile sarmayı biliyorsunuz ama İstanbul da bir eve kablo döşeyemiyorsunuz..

Zeynelabidin 92 Okunma

Cevaplar

  • Zeynelabidin 17 Nisan 2013

    2 hafta süre geçti ve hala dönüş almadım. süpersiniz aynı hızda devam edin lütfen..

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Zeynelabidin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön