01 Aralık 2014

Türk Telekom 8 Aydır Telefon Kutusu Bağlamıyor!

İstanbul'dan 8 ay önce Tekirdağ Çerkezköy Kapaklı beldesine taşındık. 8 hane yaşayan yeni binamıza Türk Telekom 8 aydır telefon hattı bağlamadı. Bu nasıl bir sorumsuzluktur? Sayısız kez dilekçe verdik. Evimize 3 hafta önce yıl sonuna kadar bağlantının yapılacağı mektubu geldi. Mektubu alıp Çerkezköy Türk Telekom müdürlüğüne götürdük. Orada bulunan müdür unvan ait kişi bize mektubu kim gönderdi ise ona gidip derdimizi anlatmamızı söyledi. Böyle bir davranışı ilk kez görüyorum. Sorunumuzun çözümünü diliyorum.

Cengiz 1.333 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz03 Aralık 2014

    Kader Hanım beni aradığınız için teşekkür ederim. Fakat beni ertesi gün tekrar arayacağınızı söylediniz ama aramadınız. Sorunumun çözümüne destek olacak mısınız?

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Aralık 2014

    Sayın Cengiz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön