19 Şubat 2013

Türk Telekom 7 Aydır Hat Çekemedi!

Ocak 2012 tarihinde yeni bir binaya taşındık. telefon ve internet aboneliğimiz için nakil talebinde bulunduk ve haziran ayına kadar nakil gerçekleşmediği için aboneliğimizi iptal ettirdik, o süre zarfında kullanılmayan ınternet ve telefonun ücretini ödemek zorunda kaldık.

Daha sonra yeni binaya telefon hattı çekilmesi için Türk Telekom genel müdürlüğüne 2 kez başvuruda bulundum. Binanın resimleri gösterildi, ve Ramazan bayramından birkaç gün sonra bağlantının sağlanacağı söylendi. Suan Şubat ayına gelmiş olmamıza rağmen, 6-7 aydır ne bir bağlantı var, ne de gelişme. .Fiber reklamlarınız her yerde boy gösteriyor, ancak bir binaya telefon hattı çekemediniz.

Onur 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Onur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön