14 Ekim 2014

Türk Telekom 7 Aydır Altyapı Yapılmadı.

Bundan daha önceki şikayetimde altyapı çalışmalarının 6 ay içinde tamamlanacağını söylemişlerdi. 7 ayı geçmesine rağmen ne bir bilgilendirme yapıldı, ne de herhangi bir altyapı çalışması var.

Apartmanımızın 10 metre önündeki emlak bürosunda hat, 70 metre ilerideki apartmanda fiber altyapı olmasına rağmen, bürokrasi olsun diye söylenen 6 ayın dolmasına rağmen, hala 10 metre öteden bakır kablo gelemedi.

Cenap 1.217 Okunma

Cevaplar

  • Cenap 20 Ekim 2014

    Yukarıdaki problemi "adresinizde değişiklik olursa size haber vereceğiz" şeklinde çözmeleri. Etrafta yeni yapılan binalara daha oturma izni alınmadan gelen altyapılar... Sizinle medeni şekilde konuşmaya çalışanda hata

  • Cenap 20 Ekim 2014

    Bana "adresinizde bir değişiklik olunca size haber verilicektir" şeklinde destek olmanız komik olamayan bir şaka. Sizi BTK'ya şikayet edeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Sayın Müşterimiz, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön