22 Nisan 2013

Türk Telekom 6 Aydır Telefon Hattı Bağlanmadı!

23.10.2012 tarihinde yeni taşındığım evime telefon hattı bağlantısının gerçekleştirilmesi için başvuru yaptım. 02623467819 numarası verildi. Ancak hala evime bağlantı gerçekleştirilmedi. Başvurumdan sonra 2 kere kurumunuza geldim. İlkinde ilgili saha görevlisine ulaşılamadı. ikinicisinde de, apartmana hat çekilmediği için servis yok olarak kayıtta beklediğini bildirdiler. Yapacak bişey olmadığını beklenmesi gerektiği bildirildi. Apartman 1 yaşında ama hala Türk Telekom hat çekmiş değil. 6 aydır bekliyorum.

Volkan 97 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 09 Mayıs 2013

    Sitede gördüğüm kadarı ile bu dertten çok kişi mustarip. Türk Telekom 'da her hangi bir çalışma yapmıyor.

  • Volkan 30 Nisan 2013

    Şikeyet sonrasında hemen arandım, bilgiler alındı, ilgilenileceği belirtildi. Ancak bağlantı ile ilgili hala her hangi bir fiziki çalışma yapılmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Volkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön