30 Ekim 2013

Türk Telekom 57 Gün Oldu Telefon Hattı Bekliyorum!

Türk Telekom'un telefon hattını bağlaması için tam 57 gündür bekliyorum. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım şikayet kaydı alıp durdular. Fakat sorunu çözmedikleri gibi arayıp sorun şu diye cevap bile vermediler.

En sonunda Türk Telekom bayisinde bir çalışana ulaştım. Sorunumu anlatıp ama aldığım cevap: Hocam kimse nakil için buraya gelmez sen daha çok beklersin oldu. Doğuda bir ilçede çalışıyor olmam buraya internetin veya telefonun bağlanamayacağı anlamına geliyor.

Bu nasıl bir zihniyet biz para ödemiyor muyuz? En sonunda davalık olacağız durum oraya doğru gidiyor.

Ali 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön