28 Nisan 2014

Türk Telekom 5 Gündür Telefon Hattım Kesik.

Türk Telekom'dan şikayetçiyim. 5 gündür tüm mahallede telefonlarımız kesik. Müşteri hizmetlerini aradığımızda sürekli genel bir çalışma var en kısa sürede çözülecek diyor. Canlı müşteri hizmetlerine şikayet bildirmek istediğimizde o bölgede her hangi bir sorun görmüyoruz diyorlar.

Ya dile kolay 5 gün boyunca Ankara'nın göbeğinde telefon hizmeti alamıyoruz ve hiçbir şekilde bilgilendirmede yapılmıyor. Bizler faturaları öderken (geçici süre ödeme yapamıyoruz en kısa zamanda ödeme yapacağız diyemiyoruz.) Bu durum bu yıl 4. kez tekrarlanıyor. Tüm mahalle telefonlarını iptal ettirmeyi düşünüyor. Sonuçta öyle de böyle hizmet alamadıktan sonra neyimize yarayacak ki bu sabit hat?

Ferhat 39 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat28 Nisan 2014

    Telefonlarımız 6-7 gündür genel bir çalışma adı altında kesiktir. Ankara'nın göbeğinde 6-7 gündür telefon hizmetinin verilmemesi kabul edilir değildir. Bu konuda neden çalışma yapılmamaktadır. Neden arıza 6-7 gün sürmektedir ve 1 ay sonra mı bir arıza çözeceksiniz. Bu sene bunu 4. kez yaşamaktayız. Siz Ankara gibi bir şehirde bu kadar müşterilerinizi mağdur ediyorsanız boş yere neden halk sabit hatlarını kapatıyor diye düşünmeyin. En kıza zamanda bizde hattımızı kapatacağız.

  • Ferhat28 Nisan 2014

    Evet ,Türk Telekom tarafından bugün arandım. Ancak zaten 5-6 gündür müşteri hizmetlerinden aldığım cevapların aynısı verildi. En kısa zamanda sorun çözülecek diyorlar. Biz umutlarımızı kaybettik. Artık çözseniz de ki Ankara gibi Türkiye'nin başkentinde 5-6 gündür telefon ve internet hizmeti alamamak size müşteri kaybettirmek için yeterli bir sebeptir.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2014

    Sayın Ferhat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Özlem BATUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön