12 Mart 2014

Türk Telekom 5 Aydır Altyapı Hizmeti Bekliyorum!

5 ayı aşkın bir zamandır tayinim Batman ilinden Yalova Armutlu ilçesine çıktı. Def'aten nakil talebinde bulunmama rağmen altyapı yetersizliğinden nakilin mümkün olmadığı tarafıma söyledi. İnternet paketi taahhütlü olduğu için iptalde edemiyorum. 5 aydır tek bir kb kullanmadan faturaları da ödemekteyim.Türk Telekom 22 dairelik apartmanda tek başvuru sahibinin ben olduğunu 6 aydan önce altyapı döşenmesinin zor olduğunu çünkü daha önemli yerlerin önceliği olduğunu vs. Sonuç itibarı ile sene 2014 internetim hala yok.

Abdurrahman 94 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman29 Nisan 2014

    hala bekliyorum

  • Abdurrahman15 Mart 2014

    Somut bir cozum sunulmadi.konu yuvarlak laflarla gecistirildi.esim yabanci uyruklu yurtdışı ile iletişim bagimiz koptu.esim ailesiyle gorusemiyor. Evimin oldugu yer sehrin merkezinde belediye ve hukumet konagina 200 metre mesafede...Sonuc itibariyle internetimiz hala yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Sayın Abdurrahman Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön