15 Eylül 2015

Türk Telekom 45 Gündür Kesik Olan Hattım Onarılmadı!

Şile Akçakese köyünde oturmaktayım. Türk Telekom internet ve telefon hattı sahibiyim. Elektrik direklerini değiştirilirken Ayedaş telefon hatlarımızı kesmiş. Defalarca arıza bildirmeme rağmen bir kişi bile gelip ilgilenmedi.

45 gündür kullanamadığım hattımın faturaları muntazam gelmekte ve ödemekteyim. Doktor olduğumdan ve bulunduğum yerde cep telefonu tam olarak çekmediğinden hastalarım bana ulaşmakta sorun yaşamakta ve ciddi sorunlar oluşmaktadır. Şile Türk Telekom' da çalışan arkadaşlar görevlerini yapmamaktadırlar ve vatandaşı mağdur etmektedirler.

Ahmet 73 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 23 Ekim 2015

    Bugün itibarı ile 3 ay süre geçti ve hala telefon kablosu kopuk hiçbir şekilde tamir edilmediği gibi faturalar düzenli olarak gelmekte ve ödemekteyim. Tüketici mahkemesinde dava açmak için girişimde bulunmaktan başka çarem kalmadı.

  • Ahmet 15 Eylül 2015

    Az önce Türk Telekom dan email geldi arızanız giderilmiştir deniliyor. Ama kesik kablo benim önümde yerde resmini çekip göndermemi ister misiniz. Siz vatandaşla dalgamı geçiyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Sayın Ahmet Kubilay Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Necibe DERE Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön