03 Kasım 2014

Türk Telekom 4 Aydır İnternet Hizmeti Alamıyorum!

Yaklaşık 5 yıl önce yapılan ve çok kısa bir süre sonra taşındığım Kiptaş Hadımköy 2. Etap Konutları'nda inşaat sırasında yetersiz (52 dairelik binaya 25 daire kapasiteli kutu takılmış) internet kutusu takılması nedeniyle an itibariyle herhangi bir internet servis sağlayıcısı'ndan hizmet alamıyorum.

Sitede yaklaşık 15 blokta aynı sorun var ve onlarda kaç kişi mağdur oluyor, bilmiyorum. Fibernet altyapısı gözüken binada "yer olmadığı için" (ve işini internet üzerinden yapan bir çalışan olduğumdan dolayı) mağdurum ve bu mağduriyetimin (site ahalisi olarak mağduriyetimizin) giderilmesini talep ediyorum.

Emre 119 Okunma

Cevaplar

  • Emre 18 Ocak 2015

    Aradan 2 ay daha geçmesine rağmen mağduriyetimle alakalı herhangi bir gelişme olmamıştır. Üstüne üstlük herhangi bir İnternet Servis Sağlayıcı'dan paket satın almaya çalıştığımda da bu sorun beni engellemekte ve çözümsüz olarak durmaktadır. Bu sorunun çözümü sadece Türk Telekom'da olmasına rağmen yetkililer (en azından bu adresle görevlendirilenler) görevlerini yaymakta ve onlarca haneyi, yüzlerce kişiyi mağdur etmektedir. Şahsınızdan konuya daha detaylı bir yoğunlaşma bekler, iyi günler dilerim.

  • Emre 07 Kasım 2014

    Mağduriyetim bittiğinde bu şikayete verilen cevabı değerlendireceğimi belirtmek istedim. Saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sayın Emre Can ÖLMEZ, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön