01 Mart 2013

Türk Telekom 4 Aydır Gelecekler!

Ankara Altındağ Beşikkaya mahallesi 1973 sokak da ikamet etmekte olup yaklaşık 4 ay önce yeni yapılan binamıza telefon hattı çektirmek için başvuru yapmış bulunmaktayız.

Başvuru esnasında personel sırada 160 kişi olduğunun bizim 103 sırada olduğumuzu özel şirkete bağlı olduğunu bizim oraya maksimum 1 ay içerisinde geleceklerini söylemişlerdir. Söylediği sürenin üzerine 3 ay geçmesine rağmen henüz bir bağlantı yada bizimle irtibata geçen kimse olmamıştır.

Bu esnada TT Genel Müdürlüğü ve Çağrı Merkezlerinin tamamı arandı her seferinde bu hafta yoğun haftaya sizin oraya gelinir diye oyalama politikası uyguluyorlar.
Konu hakkında ilgililerden gerekli yardımı talep ediyoruz.

Berat 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Berat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön