15 Temmuz 2015

Türk Telekom 35 Gündür Nakil İşlemi Yapılmıyor!

10.06.2015 tarihinde nakil müracaatı yaptım. Yoğun baskı yapmam üzerine iki sefer geldiler ve altyapı problemi var diye geri gittiler. Binanın bahçe duvarı dışından binanın içindeki telefon kutusuna kadar binayı yapan müteahhit boru döşemiş. Neymiş bu boru telefon direğine kadar olması gerekiyormuş.

Bunu da benim yapmam gerekiyormuş. Türk Telekom'un sorumluluk alanı bina içerisindeki kutuya kadar değil mi? Müşterinin sorumluluk alanı da kutudan sonra başlamaz mı? Madem bu altyapı sorunu kurum kendi yapmak zorunda. Telefon direğine kadar boru döşenmesi gerekiyorsa kendileri yapmalı. Boruyu ben çekeceksem kabloyu da çekeyim hatta hattı da ben bağlayayım bari. Türk Telekom çok sorunlu bir kurum.

Süleyman 201 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman 26 Temmuz 2015

  Nakil talebim 40 gün sonra sürekli şikayetlerime rağmen ve altyapı işi tarafımdan yapılmak suretiyle yapıldı. Telefon direği ile bina arasına yeraltı kablo borusu döşemediler. 40 gün geçti baktım yapmıyorlar. Çaresiz ben yaptım. Şimdi Türk Telekom un yapması gerekirken bana yaptırdığı altyapı işinin bedelini istiyorum. Vatandaşı mağdur etmek için elinden geleni yapan Türk Telekom u kınıyorum. 40 günde nakil mi yapılır. Ayıp ayıp.

 • Süleyman 23 Temmuz 2015

  Tam 40 gün önce yaptığım nakil talebim sürekli şikayetlerim üzerine 40.gün yapıldı. Ama telekom kendi yapması gereken direk ile bina arasındaki altyapı boru döşeme işini yapmadı ve işim çözülsün diye ben kazma kürek aldım kendim yaptım. Türk Telekom bu konuda sınıfta kaldı. Ben yapmasam yine nakil işim yapılmayacaktı. Altyapı bedeli bbf listesine göre tarafıma ödenmesini istiyorum.

 • Süleyman 18 Temmuz 2015

  Sadece cevap yazıp teşekkür ediyorsunuz. Bırakın bunları da nakil işlemimi yapın. Hala bir şey yaptığınız yok. 38 gün oldu. Böyle rezalet görmedim.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2015

  Sayın Süleyman Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön