Türk Telekom 3 Aylık Kullanım Raporunu Göndermiyorlar.

Dursun D. |

Hattı kullanmıyordum ama taahhüdü olduğu için kapatmamıştım, sim kart bir kenarda duruyordu. Hattı düşürmüşüm ve bunu yüksek fatura geldikten sonra fark ettim. Birisi sim kartı bulup kullanmış. Zaten hattı kapattıracağım. Tarifeden dolayı hattıma taşeron şirket bakıyor ve 3 aylık kullanım dökümünü almak üzere başka operatörden taşeron şirketi aradım. Bana, kapatmayı düşündüğüm, çalınan hattımın sim kartını tekrar çıkarttır ve o hat üzerinden bizi ara dediler. 2 kere Türk Telekom'u aradım, Türk Telekom'un müşteri hizmetleri taşeron şirket yanlış yapıyor onları uyarın güvenlik sorularını sorup size kullanım dökümünü göndersinler söyleyin dediler.

Ben taşeron şirketi tekrar arayıp durumu belirttim ancak yine sim kartı çalınan hattımın 3 aylık kullanım bilgilerini göndermeyeceklerini söylediler. Çözüm istiyorum, yardım edin.

Etiketler :

Teknik Servis Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dursun D.
  30 Eylül
  17:48

  BTK' ya şikayet etmeden olay çözülmedi, itiraf ettiler müşteri temsilcilerinin yanlış bilgilendirme yaptıklarını, eğitimlerini gözden geçireceklerini söylediler. Ama beni yordular.

 • Dursun D.
  09 Eylül
  15:02

  İsteğim hattımın 3 aylık kullanım dökümüdür, dökümünü göndermiyorlar, kapatmak istediğim ve simkartı kaybolan hattın sim kartını tekrar çıkart o numaran ara o şekilde güvenlik sorularını cevapla diyorlar, bu ne ukalalıktır ya, simkartım bende olsa zaten internet şubesinden kullanım dökümüne ulaşırım size ihtiyacım kalmaz. Böyle insanlarla beni uğraştırıyorsunuz yazıklar olsun size, verdiğim para helal olmasın.