14 Temmuz 2015

Türk Telekom 3 Aydır Bağlantı Kutusu Bekliyorum.

Yeni taşındığımız binada altyapı olmadığı gerekçesiyle 3 aydır telefon ve internet hizmeti alamıyorum. Binada 12 daire var ve tüm bina sakinleri mağdur durumda. Telekom Müdürlüğüne, Telekom şubeye ve ulaşılabilen tüm şikayet kanallarına mağduriyetimizin giderilmesi için başvuruda bulunuldu.

Fakat bekleyin cevabı değişmiyor. Tarih bile vermiyorlar. Keyifleri yetecek gelip kutu takacak beyefendiler. Nasıl olsa bu iş tekellerinde. Rakip yok. Seve seve bekleyeceksin. Vatandaş beklemiş, mağdurmuş, kimin umurunda. Canları isterse yaparlar, istemezse yapmazlar. ADSL aboneliği satmaya çalışmıyorlar ki,nasıl olsa muhtaçsın bekle.

Mehmet 325 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet06 Ağustos 2015

    Binamıza 4 ay önce taşındık. Nakil için başvuru yaptığımda "bağlantı kutunuz yok, bağlantı kutusu için başvuru yapın" dediler. 3,5 ay önce bağlantı kutusu için başvuru yapıldı. "projelendirme yapılacak" dediler fakat 3.5 ayda projelendirme bitmedi. Gaziosmanpaşa telekom müdürlüğüne gidiyoruz bekleyin diyorlar. Sene olmuş 2015 fakat Türk Telekom 12 dairelik bir binanın telefon projelendirmesini yapamadı. Bu altyapı işi bizim bölgede tekellerinde olduğu için bu şekilde gevşek davranıyorlar. Alternatifleri yok ki gidip onlara başvuru yapasın. 3,5 ay oldu ses seda yok. Bu gevşeklikle pekte bir şey yapacak gibi görünmüyorlar. Türk Telekom'un müşteri memnuniyeti prosedürü bu kadar sanırım.

  • Mehmet20 Temmuz 2015

    Problemimle ilgili bir gelişme olmadı. Sadece aradılar proje devam ediyor dediler. 3 aydır bitmedi proje. Mağduriyetim devam ediyor. Kolay kolay çözecek gibi de görünmüyorlar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Şeymanur TOK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön