Türk Telekom 23 Gündür Nakil Yapamadı!

Ezgi M. |

Kullanmış olduğum paket (ev telefonu,internet ve Tivibu) Zonguldak'tan İzmir'e 23 gündür taşıyamıyorum!Bu süre içinde 7 kez Türk Telekom'a gittim ayrıca onlarca kez 444 0375 i aradım.15 tane şikayet bildirimim var ama sonuç alamıyorum.Sürekli sistemle ilgili bir sorun olduğunu,hattımın beklemede göründüğü için taşınamadığını;bunun için beklemekten başka yapılabilecek bir şey olmadığını söylüyorlar!Nakil işlemi için olan yasal süre 3-15 gün ama ben hala bekliyorum!Sürekli olarak şikayet ile ilgili incelemelerimiz devam etmekte diye mesajlar atıyorlar,somut bir kanıtını göremedim!

Bu sorunun çözülebileceğinden bile emin değilim. En kısa sürede üyeliğimin iptalini yada sorunumun çözümünü istiyorum

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi M.
  12 Mart
  14:00

  Bu şikayet yaklaşık olarak 15 gün önce elinize ulaşmış olup,bahsettiğiniz iletişim numarasını yaklaşık olarak 15 kez aramış, sorunlarımı bildirmiş hatta 7 kez müdürlüğünüze gitmiş bulunmaktayım!

  Gerekli kontroller 3-15 gün içinde hala yapılamadığından yasal süre 15 gün olmasına rağmen 24 gündür internetim,ev telefonum ve Tivibu bağlanmamıştır!Üstelik kullanmadığım bir aylık internet için 40 tl fatura gönderilmiştir!

  Telekom'un sistem nedeniyle sürekli olarak sorunlarıma cevap verememesi kadar milyonlarca insana interneti sorunsuz bağlayacağını söylemesi ne kadar inandırıcı bilemiyorum...

 • 11 Mart
  14:12

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.