28 Nisan 2015

Türk Telekom 21 Gündür Telefondan Sinyal Sesi Gelmiyor!

Kayseri-İncesu ilçesi üçkuyu ilkokulu'na bağlı telefon hattımız 6 nisan'dan itibaren çalışmamaktadır. 21 gündür sürekli yetkili yerleri arıyoruz; bazen kablo arızası, bazen genel arıza, bazen de kablo yok kablo gelecek denildi ama Kayseri gibi bir yerde 21 gündür telefonumuz çalışmamakta ve buna bağlı olarak internetimizde çalışmamaktadır.

Bu yüzden tüm resmi işlemlerimiz durma noktasına gelmiştir. Halen net bir açıklama yapılmamakta ve genel arıza deyip geçilmektedir. Sorunumuzun en kısa sürede çözülmesini istiyoruz.

Harun 157 Okunma

Cevaplar

  • Harun 05 Mayıs 2015

    Türk Telekom yine şaşırtmadı ve tam 1 aydır arızamızı gideremedi. Arayıp "Genel Arıza" demekle yetiniyorlar sadece. Herhalde arızanın giderilme süresi 1 yılı geçecek. Okulumuzun tüm resmi işleri durma noktasına geldi. Teşekkürler Türk Telekom

  • Harun 02 Mayıs 2015

    Firma tarafından arandım ve önceki konuşmalarda olduğu gibi sorunun en kısa sürede çözüleceği söylendi ama şu gün oldu hala çözülmedi. En kısa süreden kasıt 4-5 ay galiba. Kurumumuz tüm resmi işlerinde tıkanma noktasına geldi. Sorunun çözümüne dair de umutlarımız kalmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2015

    Sayın Harun Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön