12 Haziran 2013

Türk Telekom 21 Gündür Nakil Yapılmıyor!

Türk Telekom a ait olan 2 adet iş yeri telefon hattımızın nakli başka bir binaya taşınmamızdan dolayı 20 gündür yapılmıyor. Ümraniye Telekom Müdürlüğü yaptığı tespitte 2 mt. lik kazı çalışmasının yapılması gerektiğini ve ne zaman yapılacağı hakkında bilgi vermemektedir. İş yerimizde tel hattı olmadığından internet bağlantımızda şu anda bulunmamaktadır.

Bu kadar uzun zaman geçmesine rağmen telefonu nakil yapmak bu kadar uzun sürer mi ? Santralde sorun da yok . 21 gün geçmesine rağmen henüz bir gelişme olmadı. Daha ne kadar bekleyeceğimiz de belli değil. Türk Telekom'u kınıyorum.

Nafiz 73 Okunma

Cevaplar

  • Nafiz 15 Haziran 2013

    Yılmaz Anıl Bey Merhaba ; Telefon Hattımızın bağlanmasında henüz bir gelişme yok. Bugün 25 gün oldu. Nafiz Tatar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Nafiz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön