13 Eylül 2013

Türk Telekom 2013 Yılı İstanbul'unda Telefonsuz Ve İnternetsiz Bina!

2013 yılı nisan ayında biten ve o aylardan beri oturulan binamızda eylül ayı gelmesine rağmen telefon ve internet kullanamıyoruz. Konu ile ilgili Türk Telekom Gaziosmanpaşa müşteri ilişkileri şubesi ile yaptığımız görüşmede ödenek yetersizliği olduğu için yeni binalara telefon hattı çekemediklerini ve bu sene çekemeyeceklerini önümüzdeki sene ödenek ayrılırsa anca 2014 yılı programına alınacağımızı öğrendik.

Sen daha halkına internet hizmeti veremiyorsun İstanbul'da, birde olimpiyatları İstanbul'da yapmaya çalışıyorsun diye sormazlar mı acaba?

Emin 227 Okunma

Cevaplar

  • Emin 16 Eylül 2013

    şikayetim ile ilgili bir defa arandım. tekrar bilgi alıp arayacaklarını söylediler ama kaç gün oldu hala aranmadım. demek ki hala çözüm üretilmiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Emin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön