30 Temmuz 2013

Türk Telekom 20 Günde Nakil Yapılamadı!

10 Temmuz tarihinde internet ve telefon hattımın nakili için Türk Telekom Müdürlüğü'ne gidip bizzat başvurdum. Ancak 17'sinde teşrif edebildiler. Hattınız bağlandı deyip internette akşama doğru gelir dediler. Ne hat ne de internet gelmedi, 444 0 375'i aradığımda telefon hattının taşınmış ancak internet hattının taşınmamış olduğunu ve benim böyle bir başvurumun olmadığını söylediler.

19'unda tekrar aradım ve tekrar başvurdum. En son 10-20 defa Telekom'u aradıktan sonra 23'ü akşamı internet geldi 2-3 gün kullandıktan sonra 27 Temmuz sabahı Telekomcular gelip telefon direğine çıkıp kutunun değişmesi gerektiğini söyleyip olan interneti de bozdular ve bir daha gelmediler. Pazartesi geleceklermiş.

Muhammed 32 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Muhammed 01 Ağustos 2013

  bi nokta sorunlu olsa neyse diyecem ama her yer sorunlu... müdürlükteli müsteri temsilcisi ,çağrı merkezinden arayıpta telekom hakkında bilgisi olmayan bayan, eve ayakkabılarıyla giren dingil, hattı bağladım deyip bana evrak imzalatan ekip elemanı , Telden arayıpta sorun bizim kablolardan diye bana bilgi veren ve ardından telime telefon cihazınız arızalı diye mesaj gönderip arızayı gidermeden arıza kaydını kapatan devlet memuru hepinizi Allaha havale ediyorum...

 • Muhammed 01 Ağustos 2013

  başka alternatif olsa bi dakka durmam adamlar tekelleşmişler...

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön