26 Mart 2013

Türk Telekom 2 Yıldır Hat Çekilmedi!

2 yıl önce Ankara Yeni Batı Mahallesinde bir müstakil bina inşa ettik. Binamıza yerleşip oturduk, ancak binanın önünden Türk Telekom hattı geçmediği için telefon veya internet hizmetinden yararlanamadık. Bunun üzerine Türk Telekom'a başvuru yaptık. Ancak kimse geri dönmedi.

Aradan 2 yıl geçti, ancak hala bir telefon hattımız yok, dolayısıyla internet erişimi de sağlayamıyoruz. Bu konuda mağduruz. Çevremizdeki tüm binalarda telefon hattı olmasına rağmen biz bundan yararlanamadık. Ankara'nın Batıkent gibi önemli bir yerleşim biriminde Türk Telekom telefon hattı çekilmesinin bu kadar zor olması bizi düşündürüyor. Bu konuda halen bir çözüm bekliyoruz.

Murat 246 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön