11 Nisan 2013

Türk telekom 2 Gündür Hizmet Veremiyor!

09. 04. 2013 tarihinde saat 17:00 den itibaren 19 dairelik binada ne telefon nede internet hizmeti yok. Çağrı merkezine aradığımızda bölge genel bir arıza mı var öğrenmek isteğimizde biz sistem göremiyoruz yani genel arıza olduğunda çağrı merkezinin haberi olmuyormuş.

Arıza kaydımız alındı. 10. 04. 2013 tarihinde arıza ekibi geliyor ve ekipten öğreniyoruz ki sistem fider hattına geçiriliyormuş. ekip gittikten sonra cep tel mesaj olarak arızanız giderilmiştir ama değişen bir durum yok telefon desen duvar gibi internet hattı yok nasıl onarıldı meraklandım. Tekrar çağrı merkezine aradığımızda bölgedeki çalışmanın ne zaman biteceğini Büyükçekmece Telekom u arayın diyor.

Kadir 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Kadir Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön