28 Mayıs 2013

Türk Telekom 2 Aydır Nakil Yaptıramıyorum!

2 aydır Ümraniye den Üsküdar'a telefonumu nakil ettiremiyorum. Taşındığım bina yeni olduğundan kapının önünde dağıtım kutusu olmadığını söylüyorlar. Bunun için proje çizildi en son aşama 3 hafta önce taşeron firmaya kutunun konması ile ilgili bilgi verdiklerini söylediler.

Ümraniye Telekom müdürlüğü halime şükretmem gerektiğini söylüyor aylarca bu işlemi bekleyen insanlar olduğundan bahsediyor. Bütün bu süreçte Telekom benden kaynaklı olmayan ve almadığım hizmetin bedelini istiyor birde. Ayrıca Ttnet te aynı şekilde İnternet faturası çıkarıyor. 7 yıldır Telekom müşterisiyim beni internet hız noktasında da çok yordular ama 2 aydır yıprattılar aramadığım yer kalmadı ama çözüm yok.

Volkan 69 Okunma

Cevaplar

 • Volkan31 Mayıs 2013

  2 aydır telefonumu nakil ettiremiyorum.Bina yeni olduğunundan dağıtım kutusu konulması gerektiği bilgisini vermişlerdi 2 ay öncesinde.3 haftaya yakındır işlemin taşeron firmada olduğu ve bu hafta, 2 gün sonra yapılacak gibi sözlerle beni bekletiyorlar.Bugün Ümraniye telekom müdürlüğünü aradığımda bana taşeron firma ile sıkıntı yaşadıklarını ve sözleşmelerinin iptal olduğunu söylediler.bu hafta içinde tekrar sözleşme yapacaklarını umut ediyorlar.Beni Acıbadem deki bölge müdürlüğüne yönlendiriyorlar.Yani kendi içlerindeki süreçlerin sıkıntısını müşterilerine yansıtıp birde mağdur ediyorlar.Bizde mağduruz gibi tavır sergiliyorlar.Buda olayın vahametini ortaya koyuyor zannedersem.ŞİKAYETÇİYİM.

 • Volkan30 Mayıs 2013

  Türk telekom çözüm bekliyorum.....

 • Volkan28 Mayıs 2013

  Evet aranmış ama işlerim nedeniyle fark edememişim. Zaten aynı numaradan 10 gün öncesinde aramışlardı ve bir çözüm sunamamışlardı. Tekrar araya bilirlerse şuan ulaşabilirler numaram da bir değişiklik bulunmamaktadır.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Sayın Volkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

 • Volkan28 Mayıs 2013

  Otomatik mesajdan daha da öteye gidemezsiniz zaten. Şuan benim telekom çağrı merkezinde onlarca hata, şikayet vb. kaydım bulunmakta ben bilgilendirme, aranma vs vs istemiyorum ben çözüm istiyorum. daha açık olmasını isterseniz proje numarasını vereyim 2013/835 ümraniye telekom müdürlüğünden bu işin taşeron firmada olduğunu söylüyorlar. Ayrıca müşterilerinizi neden taşeron firmanın insafına bırakıyorsunuz?

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Sayın Volkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön