19 Eylül 2013

Türk Telekom 2 Ay Geçti Hala Bir Nakil İşlemini Gerçekleştiremedi!

İki ay kadar önce yeni bir apartmana taşındım. taşındığımda Türk Telekom'u arayıp internet hattımın naklini istedim. Nakil için gelenler binada kutu olmadığını başvurmam gerektiğini söyledi. Ben de başvurdum. İki aydır ne ses var ne soluk. ne giden var ne gelen. Arıyorum telefona bakan yok. 444 lü numarayı arıyorum müdürlükle görüş demeler. Bir de bunların üstüne bana her ay internetimi kullanıyormuşum gibi fatura göndermeler. Böyle bir şey görülmemiştir.

Erdinç 56 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç 02 Şubat 2014

    Bugün 2 Şubat 2014 halen bir gelişme yok :) artık gülüyorum.

  • Erdinç 12 Aralık 2013

    19 eylülde yazdım ben bunu bugün 12 aralık değişen hiç birşey yok. Teşekkürler Türk Telekom. Televizyonda boy boy reklam vermek yerine biraz zaman ayırıp şu işi halledemediniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Erdinç Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön