24 Ekim 2016

Türk Telekom 16 Mb Yanıltması!

Yaklaşık 2 ay önce internetim kesildi. Bu kesilme sonrası teknik servis ekiplerini çağırdım ve yapılmasını sağladım. Gelen ekipler internetimi nasıl yaptılarsa o günden sonra randıman alamadım. Haftada 1 kere internetim gider ve teknik servis eve gelesiye kadar düzelmez. Şuanda da internetim yok, yapılması için çaba harcamıyorlar. Evime yaklaşık 6 kere elit ekiplerini çağırdım, sadece 1 defa gelebildiler. Cumartesi günü saat 10' da internetimi çözdüklerini söyleyip.

Eve geldiğimde internetimin yok olduğu gördüm. Yaklaşık 1 seneden beri 16mb sıkıntısız kullanıyordum. Önce de 16mb desteklemiyor diye internet hızımı kesmişlerdi. Eğer 16mb hızını desteklemiyorsa 1 seneden beri verdiğim internet ücrettin iadesini istiyorum. Çünkü bana 16mb desteklediği yönünde söylemişlerdi. 1 seneden beri beni kandırıyorlarmış. Kandırıldığım için ödenmiş olan ücretlerimin geri ödenmesini ve aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Gökhan 103 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 26 Ekim 2016

    5.10.2016 da gitmiş olan internetim yapılamadı. 21 günde sıfırdan bina yaparsın sıfırdan alt yapı yaparsınız ama Türk Telekom benim arızamı yapmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön