21 Şubat 2013

Türk Telekom 15 Günde Gelemeyen Hizmet!

Telefon hattımı aldığımdan beri hiç sorun bitmedi. İlk olarak çok geç bağlandı, akabinde bu hatla birlikte aldığım ADSL bağlanamadı ve çalışmadı. Daha sonra ikisi de çalıştı, sonra telefon çevir sesi vermedi ve dün arıza kaydı açtım "telefon numaranız doğru, herşey normal, santralden sorun var" dediler, şimdi çevir sesi var arama yapılıyor ancak bu sefer dışarıdan aradığınızda sadece 2 kez çalıp sanki faks gibi sinyal veriyor, telesekreterli telefonum olmasına rağmen telesekretere düşmüyor. 15 günde bir telefon ve adsl hizmeti almak bu kadar mı zor olur? Ayrıca fark ettim ki bana sormadan tivibu web üyeliği başlatmışlar, SMS gelince fark ettim.

Cihangir 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön