01 Şubat 2014

Türk Telekom 14 Ay Oldu Bağlantıyı Yapamadı.

Ben şikayet yazmaktan bıktım ama Türk Telekom çözüm üretilmiyor. 18.11.2012 tarihinde yaptığım başvuru ile yeni taşındığım adrese nakil talebinde bulundum. Binada kutu olmadığı söylendi 3 ay sonra gelen çalışanlar komşular izin vermediği için hat çekemediler. Sokağı kazarak geçirmeleri gerektiğini söylediler. Şuan 14 aydan fazla zaman oldu ve hala bekliyoruz. Binamızda ve yan binada 6 kişi 14 aydır bekliyoruz. Lütfen ilgili bir hizmet bekliyoruz.

Garip 49 Okunma

Cevaplar

 • Garip 16 Şubat 2014

  Hala bir umut bekliyorum arayan soran çıkar diye. Ne günlere kaldık

 • Garip 11 Şubat 2014

  Şikayetime otomatik bir cevap verildi. Bundan başka ne arayan var ne soran. Türk telekom müşteri ilişkileri bu kadar basit mi. Be 14 aydır hizmet alamıyorum. Şikayetleri takan yok.

 • Garip 11 Şubat 2014

  Sadece burdan otomatik cevap paylaştılar ne arayan ne soran var. Nasıl küresel bir firma bu.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

  Sayın Garip KAYADUMAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön