17 Eylül 2015

Türk Telekom 11 Aydır Binaya Telefon ve İnternet Altyapısı Getirilmiyor.

Ekim 2014'te yapımı biten şu anki evime taşındım. Apartman sakinleri olarak defalarca Türk Telekom'a başvuru yapmamıza rağmen bir şekilde hep geçiştirilmiş olacak ki 11 ay sonraya kadar geldik.

Son olarak bizzat Twitter'dan şikayet bıraktım. TTDestek tarafından adres bilgileri alınıp gerekli işlemlerin yapılacağını söylediler. Son durum ''proje müdürlük onayında'' şeklinde imiş. Onay süreci ne kadar sürüyor gibi bir soru yönelttiğimde ise hep cevapsız bırakıldım.

Belediyeden onay çıkması gerekiyor dendi son olarak ancak belediye ile de görüştüm ve kendilerinin durumla bir bağlantısı olmadığını söylediler. Neredeyse 1 yıldır süren bu mağduriyetin kısa zamanda giderilmesini talep ediyorum.

Fatih 83 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Eylül 2015

    Mektubum karakter sınırlamasına takıldığı için ekleyememiştim. Şunu da belirtmek isterim ki 2015 yılında teknoloji bu kadar gelişmişken 5G'nin gündemde olduğu şu günlerde, basit bir sokak kazısı ve ardından yapılacak kablolama işlemini 'proje' olarak nitelendirerek aylarca imza onayına sunmamak oldukça trajikomik bir hadisedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2015

    Sayın Fatih Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Burcu POLAT Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön