04 Eylül 2013

Türk Telekom 10 Gündür Hattımı Bağlamadı!

Türk Telekom'dan yeni açtığım ofise hat başvurusunda bulundum. Gün itibari ile tam 10 gündür hattım bağlanmadı. Türk Telekom Küçükyalı'yı ve santrallerini 100 kezin üzerinde aramış bulunuyorum. Hiç bir şekilde kimseye ulaşabilmiş değilim. Küçükyalı Telekom'a bizzat gittim.

Orada duran müşteri temsilcileri gayet yardımsever ama santralde çalışanlar telefonlara bile bakma nezaketini asla göstermiyor. Telefonlarına cevap vermeyen bir Telekom firması olabilir mi?Biz size telefonla ulaşamadıktan sonra sizler bize hangi hizmeti nasıl vereceksiniz?

Özelleşti güzelleşti derken amatör işçiler yüzünden markanıza zarar veriyorsunuz. Telefon-fax- internet hattımın bir an önce bağlanmasını rica ediyorum.

Yunus 109 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı13 Eylül 2013

    Sorunum Giderilmiştir. Turk Telekom a Teşekkür ederim.

  • Yunus04 Eylül 2013

    Şikayetimi yazdıktan sonra Küçükyalı Turk Telekoma gittim. Fax ve internetiniz var dendi. Fax evet var internet yok. Telefon hattım ise hala bağlanamadı. Santral Küçükyalı Turk Telekomdan da aradılar ama onlar bile Bostancı santrale ulaşamadı. Bostancı santral a biri benim adıma ulaşabillirmi? Açılmasını istediğim telefon numarası 0216 464 34 64 internet 0216 3800431

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Yunus Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön